Derybų centro vadovas Šarūnas Mačiulis lankėsi Rusijos pramonės ir prekybos rūmuoseŠių metų sausio 9-10 dienomis Derybų centro vadovas Šarūnas Mačiulis lankėsi Rusijos pramonės ir prekybos rūmų mediatorių kolegijoje ir dalyvavo mediatoriaus sertifikatų įteikime pirmajai kolegijoje organizuotų mokymų grupei. Su mediatorių kolegijos vadove Julija Šyriajeva buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės sprendžiant galimus Lietuvos ir Rusjos verslo įmonių ginčus. Taip pat buvo aptartos bendrų mokymų galimybės regioninių pramonės prekybos rūmų mediatorių kolegijų nariams bei derybų mokymai vadovams. 

Įvyko pokalbis su Tarpininkavimo ir arbitražo centro vadovu Konstantinu Deviatkinu, kuris labai pozityviai sutiko iniciatyvą imtis bendrų priemonių informuojant verslą apie mediacijos galimybes, pritaikymą ir naudą bei suteikiant mediacijos paslaugas. Pokalbije su K. Deviatkinu dalyvavo ir Uralo pramonės ir prekybos rūmų Mediacijos centro direktorius Borisas Karnauchovas.Vėliau buvo pasirašyta mediacijos paslaugų, jų viešinimo ir mokymų bendradarbiavimo sutartis su Uralo pramonės ir prekybos rūmų mediacijos centru. Dabar Lietuvos verslininkams iškilus komerciniams ginčams Jekaterinburge ar Sverdlovsko srityje bus prieinama mediatorių pagalba ir alternatyvūs teismui ginčų sprendimo būdai. 

Nuo 2013 metų Šarūnas Mačiulis yra Rusijos Federacijos Pramonės ir prekybos rūmų tarpininkų (mediatorių) kolegijos narys.
< grįžti