Šarūnas Mačiulis skaitys pranešimą XIV -oje kasmetinėje Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijoje

Mieli kolegos,

norime Jus pakviesti į jau XIV-ąją kasmetinę Jaunųjų mokslininkų psichologų konferenciją (JMPK), kuri vyks 2017 metų balandžio 21 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete. Konferenciją organizuoja VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos bei Bendrosios psichologijos katedros. 
Dalyvavimas šioje konferencijoje yra galimybė jauniesiems psichologams tyrėjams pristatyti savo darbus, pasidalinti mintimis apie jų vietą mokslinių tyrimų erdvėje ir pritaikymo perspektyvas. Pristatyti savo darbus kviečiame jaunuosius mokslų daktarus, disertacijas apgynusius ne daugiau
kaip prieš penkerius metus, doktorantus bei studentus, vykdančius psichologijos krypties mokslinius tyrimus.
Artėjančios konferencijos tema – Psichologija kitų mokslų kontekste. Klinikinė, teisės, sveikatos, kognityvinė, edukacinė, inžinerinė, sporto, eismo psichologija… Kartais net juokaujama – pridėk bet kokį žodį prie „psichologija“ ir gausi naują mokslą. Tuo pačiu tai atskleidžia ir dažnai neišvengiamą psichologijos kontaktą su kitomis disciplinomis. Šių metų JMPK siekia atkreipti jaunųjų psichologų tyrėjų dėmesį į tai, kokias kitų mokslų žinias naudojame, bei padiskutuoti, kokius tyrimų tikslus turėtume kelti. Kiek svarbu išsaugoti psichologijos mokslo grynumą? O gal prasmingiau sprendžiant visuomenės problemas siekti bendradarbiavimo su kitų disciplinų specialistais? Su kokiais tarpdiscipliniškumo privalumais ir iššūkiais susiduriame?
Pranešimų santraukas, kurių apimtis iki 2500 spaudos ženklų, kviečiame teikti nuo 2016 m. gruodžio 22 d. iki 2017 m. vasario 12 d. JMPK interneto svetainėje užpildant pranešėjų registracijos formą. Recenzuotas pranešimų santraukas planuojame publikuoti konferencijos santraukų leidinyje. Mokslo komiteto sprendimu, geriausių pranešimų autoriai bus pakviesti parengti straipsnius ir turės galimybę publikuoti savo tyrimų rezultatus periodiniame recenzuojamame Vilniaus universiteto leidinyje Jaunųjų mokslininkų psichologų darbai.
Daugiau informacijos ir visas naujienas apie JMPK 2017 galite rasti konferencijos interneto svetainėje www.jmpk.fsf.vu.lt
< grįžti